دوراهی!

دیروز برای سونوگرافی رفتم مرکز رادیولوژی، تنها کسی که تنها اومده بود و شوهرش همراهش نبود من بودم، بقیه شوهرها با پذیرش صحبت میکردند و پول پرداخت میکردند و برای زنشون آبمیوه تهیه میکردند و من به این فکر میکردم که با اینکه چند روز پیش به کوچی گفته بودم امروز سونو دارم اما اصلا" یادش نبود که حتی یک زنگ بزنه و بگه چی شد! بعد امروز فکر میکردم که من پریشب گفته بودم نان نداریم صبحانه بخوریم در حالیکه هیچ وفت در خانه صبحانه نمیخوریم کوچی یادش بود و دیشب با انواع نان از نوع لواش تازه تا سبوس دار و غیره به خونه اومده بود.

برای روز جمعه نهار پیمانکارمون ما رو دعوت کرده و همکاران دیگر با شوهر و بعضا" بچشون میآن ولی من هر چی به کوچی میگم ترجیح میده نیاد! از طرفی وقتی بهش گفتم که میخوام با دوستهام مهر ماه برم ترکیه چون دیده بود که من از اینکه سفارت سوئد بهم ویزا نداد که به دیدن دوستم برم خیلی خیلی افسرده شده بودم مخالفتی نکرد و با روی باز گفت خوش بگذره.

کوچی زیاد دوست نداره در پاساژها همراه زنش راه بره و مثل بعضیها کیف زنش رو حمل کنه یا دستش رو بگیره، اما از اون طرف با ادامه تحصیل من در دانشگاه ، CR های شبانه کاری ، دورهمیهای زنانه ، پرسه های من در وایبر و فیسبوک و غیره هم مشکلی نداره.

البته این رو هم بگم که این قضیه دو طرفه است و من هم به حفظ حریم شخصی آدمها خیلی خیلی معتقدم.

اما گاهی اوقات هم دلم میگیره. واقعا" نمیدونم این شرایط بهتره یا شرایط اون زن و شوهرهایی که همیشه با همند و بدون هم هیچ تفریح یا حتی بهتر بگم هیچ استقلالی ندارند و همیشه در ریزترن کارهای هم سرک میکشند.

/ 9 نظر / 55 بازدید
سی سیب

خوب البته زن وشوهر باید همیشه با هم باشند مسافرت تنهایی یعنی چه مگه شما صاحب ندارید؟این جور زندگی نیست که شما میگید.خانواده باید اصول زندگی را رعایت کند.

جوراب پاره و انگشت ازاد

من هم تقریبا مثل توام.... بذار فردا بهت زنگ بزنم ببینم واسه چی رفتی سونو...کلی هم تعریفی دارم واست

negar

قربونت برم که کلی حرف تو دل قلمبه ات... [قلب][ماچ] دیدی کوچی اومد... [نیشخند]

شرمین

نارنجی چرا رفتی سونو ؟؟؟؟bay bay??????????????????? \[عینک] تو اون راهی که باهاش بیشتر حال میکنی قدم بزار بعد باقی عواقبش هم مال اون راه دیگه نارنجی

حمیدوو

بنظرم باید خودت ببینی با کدومش راحتری. با کدومش راحت تر میتونی کنار بیای؟

لی لی

من شخصا ترجیح میدم از همه کارهای شوهرم خبر داشته باشم و اون هم با من همینطوره . فکر میکنم اینطوری نشون میده طرفت برات ارزش داره و دوسش داری.اگه زیادی هر کدوم دنبال کار خودتون باشین روابط سرد میشه.دوست داشتن ها کم میشه و شاید روابط خارج از چارچوب زندگی زناشویی بوجود بیاد

دزيره

فراموش نکن همه ي آدما کامل نيستن و همه يه نقصي دارن[گل]

شما خانومها خودتونم نمیدونید چی میخواید هر کاری کنیم اون یه کار دیگه بهتره و... .

سلام سرشار از زندگی موفق و موید باشی.