هپروت

پشت میزم در شرکت نشسته ام و در حالی که همکارانم در مورد سیگنالینگ رومینگ بحث میکنند به هپروت رفته ام... فکر میکنم شاید شش ماهی مرخصی بگیرم و در این مدت فقط و فقط به کارهایی که دوست دارم بپردازم!

اصلا" شاید اسباب کشی کردم به خانه ای که هال بزرگی داشته باشد تا دیگر مجبور نباشم میز کنسول نهارخوری را در یکی از اتاق خوابها جا دهم و حتی گوشه ای دنج داشته باشد که در آن کتابخانه را در کنار گلدان بامبو قرار دادم.

اتاق بزرگ و نورگیر خانه را به اتاق خواب اختصاص دهم و این پرده های ضخیم مخمل را با پرده های توری نازک عوض کردم. کاش بالکن خانه ام به همین اتاق خواب بزرگ باز شود تا من بتوانم به راحتی به آن رفت و آمد کنم و شاید باغچه کوچکی هم برپا کردم. حتما" قاب عکسهای بزرگ عروسی را با تابلو بزرگ و زیبایی از یک زن اغواگر عوض خواهم نمود.

اتاق کوچک دوم را هم خالی خواهم گذاشت!! میز بزرگ مطالعه را هم باز خواهم کرد و به انبار منتقل خواهد شد. دیگر کوچی باید پروژه ارشدش را هرچه زودتر به اتمام برساند!

تمامی وسایل و لباسها مورد بازنگری قرار خواهند گرفت و از الان مطمئنم که یک سوم آنها را به خانه جدیدم نخواهم برد و هر روز یک کارتن از وسایل اضافه را دم در خواهم گذاشت. کل این شش ماه را خرج خودم خواهم کرد، صرف کتاب خواندن، کاهش وزن،  پرسه در وبلاگها، دانلود موزیک، حتما" آرایشگاه رفتن برای آبرسانی به پوست، ویتامینه کردن مو، رنگ موهای جذاب و مونیکور کردن ناخنها!!!! و در تمام این شش ماه بیرون رفتنها کفش پاشنه بلند خواهم پوشید!

در مهمانی ها دیگر خسته و خواب آلود نیستم و در حالی که همه از بوی عطرم سرمستند قهقهه های سرخوشانه سر خواهم داد.

همیشه چای در خانه ام حاضر است و با شکلاتهای عالی منتظر رسیدن کوچی است یا شاید هم لیوانی آبمیوه فصل. دیگر برای نهار و شام گیج نخواهم بود و همیشه بوی غذا با بوی عود و شمعهای عطری درآمیخته خواهد بود.

شش ماه مرخصی رویایی من، شاید با شروع سال جدید به تحقق برسد!!

/ 4 نظر / 41 بازدید
جديدترين راه سوراندن چربيهاي بدن

سلام بزرگوار وبلاگتون عاليه [گل] دوستاني که قصد لاغر کردن و آب کردن چربيهاي پهلو و دور شکم رو دارن بيان پايين ...[تعجب] بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي از دست دادن چربيهاي اضافي (پدهاي چربي سوز کاملا گياهي ) اين پد جهت كاهش چربيهاي موضعي و زير پوستي و كمك به سوزاندن بهتر چربي در بدن استفاده ميشود. اين پد محتوي روغن هسته انگور و رازيانه و شيره درخت سرو كوهي ميباشد . تاثير آنها در رفع چربي و ليپيدهاي زايد بسيار اعجاب انگيز است. ====================================== پد رفع چربي ميزي پچ : http://shopgostar.biz/product/150 ( هر بسته حاوي 10 پد ) پد رفع چربي اسليم پچ : http://shopgostar.biz/product/66/ ( هر بسته حاوي 30 پد ) پد رفع چربي کيسکي : http://shopgostar.biz/product/111/ ( هر بسته حاوي 10 پد ) ============================== جهت تناسب اندام بهتر توصيه ميشود روزانه يك عدد تا يكماه به همراه ورزش استفاده شود. توجه: استفاده از اين پد براي خانمهاي باردار و بيماران ديابتي و تيروئيدي كه به افت قند خون حساس هستند بدون اجازه دكتر توصيه نميشود

نگار

چه خووووووب و هیجان انگیز... حتماْ محقق میشه میدونی که... :*‌ :* فقط یکم شک دارم اینقدر آزاد باشی :) :) :) :*‌ :*

شرمین

چرا که نه حتما میشه

عسل

وای که چقدر عالیه یه زندگی این مدلی!!!واقعا هیجان انگیزه.