غول چراغ جادو!

دیشب بعد از اینکه میز شام رو آماده کردم و در حالت دراز کش روی کاناپه جلوی تلویزیون در حال چرت زدن بودم به این فکر میکردم که اگر یک غول چراغ داشتم چه چیزهایی ازش میخواستم!

اول از همه میخواستم که الان عید شده بود و این پسر کوچولویی که در درون شکم ما پشتک و وارو میزند و لگد میکوبد به دنیا آمده بود و ما از این هر روز چاقتر شدنها و کمر درد و پا دردها رهایی می یافتیم.

دوم اینکه هر شب با گفتن یک اجی مجی شام آماده میشد و روی میز قرار میگرفت و بعد از خوردن آن هم ظرفها جمع و شسته میشد!

سوم اینکه هر روز ساعت 5 که ما از شرکت خارج میشویم ترافیک از بین میرفت تا ما بجای 1 ساعت و نیم، بیست دقیقه ای به خانه میرسیدیم و کمی استراحت میکردیم!

این سه آرزو خیلی خیلی برای من مهم است و خیلی تعجب نمودیم از اینکه بجای طلب پول و خانه و ویلا و ماشین آنچنانی، آرزوهای من تا این حد پیش پا افتاده اند!

بنابراین همین جا فراخوان میزنیم که آی غولهای چراغ جادو بشتابید که سهلگیرترین صاحب دنیا اینجا منتظر است!!

آرزوهای شما چیست؟

/ 6 نظر / 38 بازدید
عسل

دلم می خواد ساعت کاریم از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر باشه،والبته یه هیوندای i30 قرمز داشته باشم همین.

نگار

اخ گفتي خواهر، اين قولهاي جادو جديداً خيلي تاخير دارند...!!! در ضمن من قربون وروجكم بشم كه دلم ضعف ميره براش ????????????

hamidoo

دارید مامان میشید؟ چه خوب ..هورا..اصلا چه شوقی ساعت 8 صبحی منو گرفت. منم خیلی دوست دارم بابا بشم.دختر یا پسر بودنش برام فرقی نمیکنه فقط میخوام اونجوری که دوست دارم تربیتش کنم. خیلی چیزهایی که برای خودم همیشه سوال بود رو بهش جواب بدم. و خیلی جواب های تکراری رو که بهم میدادند بهش نگم. علی الحساب باید مامان بچه رو پیدا کنم. دوم اینکه ترافیک همه مارو اذیت میکنه. همه مارو .. شام سبک و سر دستی درست کن. الان احتمالا توی ماه ششم هستی و خیلی نباید فشار بیاری دیگه. ظرف هم خب اگر با آقاتون توی یک پیش دستی با هم بخورید کمتر کثیف میشه... ولی خیلی ذوق کردم فهمیدم دارید مامان میشید.. .

شرمین

آرزوی من برآورده شدن آرز های توست و از اونا مهمتر داشتن آرامش و یک خانواده آرام و شاد و خوشبخت برای پسر است .. [قلب]

مادر

به سلامتی انشاالله بارشیشه تون متولد بشه... جانممممممم من عاشق پشت وارو زدن پسر هستم[قلب] آرزو منم اینه که دل بیقرارم آروم بگیره. وچقدرعلی الحساب جالب بود[نیشخند]