شرح این روزها

خوب الان میخوام یک پست بنویسم اما نمیدونم در مورد چی بنویسم!

امتحانات پایان ترم هم تمام شد و فقط یک ترم دیگر تا اتمام کارشناسی ارشد باقی مونده و به خودم قول دادم دیگه از این بلاها سر خودم نیارم، حتی بعد از پایان هر امتحان کتاب درس مربوطه را در دانشگاه جا میذارم!! نکته قابل توجه اینجاست که وقتی برای امتحان بعدی میروم میبینم که کتاب قبلی هنوز سر جاشه و من کتاب جدید رو میذارم روی کتاب قبلی!

دوباره ماشین خریدم و دوران پیاده روی من به یک ماه هم نکشید، دوباره سر و کله زدن با راننده های پیر و تاکسیها و البته رانندگان خانم که واقعا" نه راه میرن و نه راه میدن! اینبار ماشینم سانروف داره و من واقعا" غوطه ور در لذت نگریستن به آسمان در حین رانندگی هستم!

در محل کار و منزل اما همه چی مثل سابقه و تغییری ایجاد نشده.

آه، چرا یک تغییر! کلاس ورزش میروم روزهای زوج 6 تا 7. خیلی خیلی باحاله، تیپ میزنم و لاک و عطر و مدل مو و ... خلاصه دنیاییه برای خودش، برای من که هم رشته ام و هم شغلم فنیه حضور در چنین جمعهایی واقعا" جالبه، آدم رو از تک بعدی بودن نجات میده...

نیمچه رژیمی هم گرفته ام: روزی 800 کالری ،تصمیم گرفتم لاغر لاغر بشم و موهام رو هم بلند بلند کنم!!!! مثل این مانکنها ، یک مانکن مهندس یا مهندس مانکن ، یک همچین چیزی!

آهان، براتون بگم من یک همکار دارم که هر کاری من میکنم میکنه! من ماشینم رو عوض کردم اون هم به فاصله یک هفته عوض کرد و برای تحقق این موضوع 20 میلیون تومان پول قرض کرد! من رفتم دندانپزشکی و دکتر پوست اون هم رفت! من بوتاکس زدم اون هم زد! من دیروز شیرینی کشمشی خریدم در شرکت و چون همه خیلی تعریف کردن اون هم امروز خرید!! میخوام حامله بشم ببینم چی کار میخواد بکنه!!

دیگه فعلا" همین ...

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شرمین

نارنجی ماشینی که من سوار میشم سان روف . با این تفاوت که من مثل تو نمیدونستم با سان روف میشه چه حالی کرد. فقط با خودم میگفتم زده تو سر مال که وقت فروش دردسر بشه [خنده]ولی حالا آسمون حتما امتحان میکنم [بعدش حامله خیلی خوب بود خندیدم کلی][قلب]

ربولي حسن كور

سلام مطمئنين توي آينه نگاه نمي كنين؟! شرمنده اين قدر زود پسرخاله شدم از وبلاگ دكتر جوراب اومدم اينجا

وانی

تا رسیدم به قسمت حامله..ترکیدم از خنده[خنده] خدا شادت کنه.

نئو

خیلی آخرش بامزه بود![خنده]

عسل

ماشینتون مبارک[گل] این همکارتون حرکاتش جای تقدیر داره[نیشخند] اولین باره میام اینجا و با اجازه لینکتون کردم.

اوا

امروز با بابا به خاطر کاروبار برادرم ودلسوزی های افراطی بابا برخورد کردم... بابام مثل ژدر شماست... همین قدر معصوم وزحمت کش... ومن همیشه نگران او ومادرم هستم... مادرم سال قبل شیمی درمانی می شد... من همیشه نگرانم.. نگران خانواده ام همیشه.. حتی درخوابهایم این نگرانی موج می زند ... راستش آنقدر نگران آنها هستم که نمی توانم روی زندگی خودم متمرکز شوم... زیبا نوشتی حس تلخی که امروز نسبت به بابا داشتم از یادم رفت..

lind

با سلام و خسته نباشید وب سایت گروهی دیوار فعال در زمینه های طنز خبر تحلیل مقاله و... مایل است با شما تبادل لینک داشته باشد در صورتی که موافقید با نام (دیوار خبر عکس طنز سیاسی) لینک بفرمایید و اطلاع دهید با چه نامی لینکتان کنیم ضمنا در صورتی که مایلید مطالبتان را در سایت دیوار با نام دلخواه به اشتراک بگذارید کافیست از قسمت ثبت نام اقدام کنید و مطالب دلخواهتان را با نام و آدرس خودتان منتشر کنید.برخی از امکانات دیوار عبارتند از: امکان آپلود مستقیم فایل،صفحه شخصی،پیغام خصوصی بین کاربران و سازگاری بسیار بالا با الگوریتم گوگل و اصول سئو و ... با تشکر www.dwar.ir

آسمان

خوشحالم که بهم سر زدی ،ماشین نو مبارک

پارسا

جالب بودن نوشته هاتو ميگم رك و راست و صميمي [گل]

سلام ، دختره یا پسره حالا؟ ان شاللله سالم باشه هرچی که هست [چشمک]